Deneyimli antrenör ekibimizle tanışın…

Marmara Spor Okulları’nda aktif olarak görev yapan ve daha önce spor okullarımıza, kulübümüze emek vermiş antrenörlerimizi bu sayfada bulabilirsiniz.

MARMARA SPOR OKULLARI KURUCU ORTAKLARI

Savaş Karakaş
Kurucu Ortak

1989, İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunudur. 03 Ağustos 2014 tarihinde, Arezu Sultanadeh Germi ile evlenmiştir. 03.03.2018 tarihinde Nefes isminde bir kız çocuğu babası olmuştur. Basketbol kariyerine T.C. Maltepe Üniversitesi Marmara Kolejinde başlamış ve Galatasaray S.K.’de sonlandırarak bilgi ve becerilerini paylaşmak için antrenörlük kariyerine başlamıştır. B Kategori antrenör belgesine sahiptir. Şu anda İstanbul Marmara Spor Kulübü ve Kadıköy Marmara Spor Kulübü Başkanı, Üsküdar Marmara Spor Kulübü ve Kartal Marmara Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Marmara Spor Okulları genel koordinatörlük görevlerine devam etmektedir.

Rasim Onur Tüysüz
Kurucu Ortak

1989, İstanbul doğumludur. Kütahya Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. 02 Ağustos 2015 Tarihinde evlenmiştir. Basketbol kariyerine Fenerbahçe S.K.’de başlamış ve Uşak Sportif’te sonlandırarak bilgi ve becerilerini paylaşmak için antrenörlük kariyerine başlamıştır. Üsküdar Marmara Spor Kulübü ve Kartal Marmara Spor Kulübü Başkanı ve Marmara Spor Okulları genel koordinatörlüğü görevlerine devam etmektedir.

İSTANBUL MARMARA – KOŞUYOLU – HASAL

Bilal Demiröz
Koordinatör / Voleybol Baş Antrenör

Şubat 1985 istanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu ve 3. kademe voleybol antrenör belgesine sahiptir. Beşiktaş,Netaş,Mef okulları,Konya meram belediye,Tokat plevne, Niksar belediye gibi spor kulüplerinde profesyonel olarak voleybol oynamıştır.

10 senedir antrenörlük kariyerine devam etmektedir. Şuanda akif olarak 2. Lig Ürgüp spor kulübünde Voleybol oynamaya devam etmektedir. Marmara voleybol şubesinde baş antrenörlük aynı zamanda İstanbul Marmara spor kulübünde Koordinatörlük yapmaktadır.

Kübra Yağmur Sürer
Voleybol Baş Antrenör

Ekim 1993 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu ve 3. kademe voleybol antrenör belgesine sahiptir. 2016 yılında formasyon alarak öğretmenlik yapmaya da hak kazanmıştır. Bilfen, İstanbulgücü, Kadıköy Gençlik Spor Kulüplerinde voleybol oynadıktan sonra  üniversiteyi bitirmiştir. Kariyerine Marmara Spor Kulübü Voleybol Baş Antrenörü olarak devam etmektedir. 2019 yılında Kadıköy Marmara koordinatörlüğünü de üstlenmiştir.

Nağme Aksoy
Voleybol Yardımcı Antrenör

Mayıs 1997 İstanbul doğumludur. Üsküdar üniversitesi sosyoloji bölümü son sınıf öğrencisidir. Vakıfbank, Fenerbahçe, Net Voleybol, Caanspor takımlarında oynamıştır. 2  bölgesel lig şampiyonluğu, 4 tane Türkiye il karması şampiyonluğu bulunmaktadır. 2 yıldır 2. lig takımı olan Kartal Anadolu Spor Kulübünde aktif olarak voleybol oynamaya devam etmektedir. 6 yıldır voleybol antrenörlüğü yapmaktadır.

Ahmet Şafakoğlu
Voleybol Yardımcı Antrenör

Nisan 2002 İstanbul Doğumludur. Engin Akad Anadolu lisesi son sınıf öğrencisi,İstanbul BBSK, ES voleybol kulüplerinde voleybol oynamış şu anda Marmara Spor Okulunda yardımcı Antrenörlük yapmaktadır.

Murat Eşkar
Basketbol Altyapı Baş Antrenör

1980 İstanbul Doğumludur. Federasyona bağlı C kategorisi antrenörüdür. 02.06.2012 tarihinde evlenmiştir. 7 yaşında erkek çocuk babasıdır. Şu anda İstanbul Marmara Spor Kulübü Baş Antrenörlüğü ve Kartal Marmara spor okulları Koordinatörlük görevlerine devam etmektedir.

Murat Tozlu
Basketbol Baş Antrenör

Ekim 1993 doğumludur. Gedik Üniversitesi spor bilimleri fakültesi Beden eğitim öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisidir. Temel basketbol altyapısını Yeşil Giresun Belediye spor kulübünde alan Murat tozlu daha sonrasında  Üsküdar basketbol Ve Saray belediyede devam etmiştir. Şu an hala aktif olarak üniversitede Ligi'nde Gedik Üniversitesi forması giymektedir. 2014-2015 sezonundan itibaren Marmara spor okullarında basketbol antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.

Oğuzhan Battal
Basketbol Yardımcı Antrenör

2001 yılının Temmuz ayında Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde doğmuştur. Kazım İşmen Anadolu Lisesi 2019 mezunlarındandır. 2007 yılında basketbola Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübünde başlamıştır. Ardından 2008 yılında Ayvalık Basketbol Kulübünde oynamaya başlamıştır. Basketbol hayatına Marmara Spor Kulübünde devam etmektedir. 2019 güz döneminde Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım bölümünde eğitimine devam edip aynı zamanda eski kulübü olan Marmara Spor Kulübünde yardımcı antrenör olarak göreve başlamıştır.

Duru Baybuğa
Basketbol Yardımcı Antrenör

13 Mayıs 2000 İstanbul doğumludur. Mustafa Saffet Anadolu Lisesi mezunudur. 2014/15 sezonuna kadar İstanbul Anadolu Gençlik ve Spor Klübü'nde oynamış şu anda da Marmara Spor Kulübünde antrenörlük yapmaktadır.

İSTANBUL MARMARA – KOŞUYOLU – ASFA

Hulusi Yenal
Koordinatör
Berfu Uygur
Cimnastik Baş Antrenör

Ocak 1988 İzmit doğumludur. Uludağ Üniversitesi peyzaj mezunudur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi işletme bölümünü bitirmiştir. Türkiye Cimnastik Federasyonu 1. Kademe cimnastik antranörlük belgesine sahiptir. Şampiyon cimnastik kulübü ve Marmara spor okullarında antranörlük yapmaya devam etmektedir.

Bahar Karanoğlu
Cimnastik Yardımcı Antrenör

Mayıs 2001 istanbul doğumludur. Ümraniye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğünde staj yapmıştır. 5 sene atletizm , Beşiktaş jimnastik kulübünde 4x400 Türkiye rekortmenliği,400 metre Türkiye, 2.800 metre de İstanbul Dereceleri vardır. Milli takım kampına ,2020 olimpiyat kampına katılım sağlayarak şuanda Marmara spor kulübünde jimnastik yardımcı antrenörlüğü yapmaktadır.

Enes Badur
Basketbol Baş Antrenör

30 Nisan 1996 Maltepe İstanbul doğumludur. İlk önce Marmara Üniversitesi Kontrol Ve Otomasyon Teknolojilerinden mezunu olup, Şuanda  Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümü öğrencisidir. Basketbola Tekelsporda başlayıp, 2015-2018 yılları arasında Kartal Fenerbahçe spor okullarında ve İstanbul kartal gençlik spor kulübünde yardımcı antrenörlük yapmıştır. 2018-2019 sezonunda ise Potanın kartalları spor kulübünde yardımcı antrenörlük yapıp Tbf U16C liginde ikincilik başarısı elde etmiştir. 2019-2020 sezonunda ise Marmara Asfa şubesinde baş atrenörlük görevinde devam etmektedir.

Berkay Alemdar
Basketbol Yardımcı Antrenör

Ocak 1999 İzmit doğumludur. İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2. Sınıf öğrencisidir. İstanbul Marmara Spor Kulübünde ( 2011-2017) ve İstanbul Gedik Üniversitesinde (Aktif) oyuncudur. Kariyerine basketbol antrenörü olarak devam etmektedir.

KADIKÖY MARMARA – KOZYATAĞI

Kübra Yağmur Sürer
Koordinatör

Ekim 1993 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu ve 3. kademe voleybol antrenör belgesine sahiptir. 2016 yılında formasyon alarak öğretmenlik yapmaya da hak kazanmıştır. Bilfen, İstanbulgücü, Kadıköy Gençlik Spor Kulüplerinde voleybol oynadıktan sonra  üniversiteyi bitirmiştir. Kariyerine Marmara Spor Kulübü Voleybol Baş Antrenörü olarak devam etmektedir. 2019 yılında Kadıköy Marmara koordinatörlüğünü de üstlenmiştir.

Cankat Mesut Tapşin
Basketbol Baş Antrenör

 Kasım 1998 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin aktif öğrencisidir. Kariyerinde basketbol ve korfbol branşlarına yer vermiştir. Marmara basketbol ve Marmara üniversitesi spor kulüplerin de forma giydikten sonra, Marmara basketbol bünyesinde yardımcı antrenör olarak başladığı görevine 2016 yılı itibariyle baş antrenör olarak devam etmektedir.

Batuhan Düzenli
Kondisyon Antrenörü

Ocak 1999 İstanbul doğumludur.Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2. Sınıf öğrencisidir.Pendikspor,Darıca Gençlerbirliği gibi profesyonel takımları alt yapılarında futbol oynamıstır.Kariyerine ise Marmara Spor Okullarında Kondisyoner ve yardımcı antrenör olarak devam etmektedir.

Ahmet Şafakoğlu
Basketbol Yardımcı Antrenör

Nisan 2002 İstanbul Doğumludur. Engin Akad Anadolu lisesi son sınıf öğrencisidir.İstanbul BBSK,ES voleybol kulüplerinde voleybol oynamış şu anda Marmara Spor Okulunda yardımcı Antrenörlük yapmaktadır.

ÜSKÜDAR MARMARA – FISTIKAĞACI

Mert Pehlivan
Koordinatör

Mart 1995 İstanbul doğumludur.Kütahya Dumlupınar Beden eğitimi spor yüksek okulu mezunudur.Okulunu çift ana dal yaparak öğretmenlik ve antrenörlük bölümünü birincilikle tamamlamıştır.Spor kariyerine futbol oynayarak sürdürmüştür. Selimiye spor Fenerbahçe Beşiktaş alt yapıları ve sırasıyla Üsküdar Anadolu spor kulübü Karşıyaka spor kulübü ve Kütahya da futbol oynayarak kariyerini bitirmiştir.2013 yılında Marmara yaz okulunda futbol antrenörlüğü göreviyle Marmara da göreve başlamıştır.2017 yılında Marmara Spor Okulları bünyesinde Üsküdar şubesi koordinatörlüğü ve mbl sicil lisans birim sorumluluğuna getirilmiştir.2018-2019 sezonunda bu görevlere ek Marmara basketbol ligi genel koordinatörlüğü görevine de getirilmiştir. Bu sezon Üsküdar Marmara spor okullarında koordinatörlük ve mbl sicil lisans birimi sorumluluğu görevleriyle Marmara spor okullarında kariyerine devam etmektedir.

Kaan Akıncı
Basketbol Baş Antrenör
Batuhan Türkay
Basketbol Baş Antrenör

1995  İstanbul doğumludur, ilk üniversitesi olan Marmara üniversitesinde bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olmuş, aktif olarak gedik üniversitesi beden eğitimi öğretmenliği bölümünde son sınıf öğrencisidir. Basketbol ile 2007 yılında İstanbul gücü spor kulübü ile tanışıp, Marmara basketbol okullarında ve üniversite takımlarında aktif olarak basketbol oynamış ve aktif şekilde oyunculuğa devam etmektedir.

Berat Şenocak
Basketbol Yardımcı Antrenör

2002 İstanbul doğumludur. Lise son sınıf öğrencisi olarak eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Basketbola 2017 de Üsküdar  Marmara da başlamış ,  oyuncu olarak devam ettikten sonra yardımcı antrenör olmuş ve şuanda yardımcı antrenörlük yapmaktadır.

KARTAL MARMARA – SOĞANLIK

Murat Eşkar
Koordinatör

1980 İstanbul Doğumludur.Federasyona bağlı C katagorisi antrenörüdür.02.06.2012 tarihinde evlenmiştir.7 yasında erkek çocuk babasıdır.Şu anda İstanbul Marmara Spor Kulübü Baş Antrenörlüğü ve Kartal Marmara spor okulları Koordinatörlük görevlerine devam etmektedir.

Taygun Erdöl
Basketbol - Baş Antrenör

Temmuz 1989 doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretmenlik Bölümü mezunu uzmanlık Anadalı Basketbol 3. Kademe Antrenörlük belgesine sahiptir. Altyapıda Pamukspor, Fenerbahçe, Dsi, Unibasket, Suadiye, Marmara Spor Kulübünde oynadıktan sonra korfbol branşında  milli sporcu olmuştur. 2009 yılından beri marmara spor kulübünde baş antrenörlük yapmaktadır

Tolunay Kandemir
Basketbol Baş Antrenör

Ağustos 1995 doğumludur. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisidir. E kategori antrenör belgesine sahiptir. Mavibirlik Spor Kulübü , Üsküdar Basket , Altınyurt Spor Kulübü , DSİ gibi kulüplerde oynamıştır.

Serkan Miraç Kamil
Basketbol Yardımcı Antrenör

6 Aralık 1996 İstanbul doğumludur. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği 4.Sınıf öğrencisidir.Basketbol hayatına İTÜ de başlayıp Liseler arası turnuvada 3.lük ödülüne sahiptir. Genç Tenis Akademi  basketbol antrenörü olarak başlayıp Marmara Basketbolda antrenörlüğe devam etmektedir.

Alican Yılmaz
Basketbol Yardımcı Antrenör

Haziran 2001 doğumludur. Basketbol hayatına ilkokul yıllarında adım atmıştır. Bu alanda başarılı olduğu için ortaokulda okul takımına girmeye hak kazanmıştır. Lise yılların ilk iki senesini Fenerbahçe Spor Okulunda geçirdi. Son iki senesini ise lisanslı olarak Marmara Spor Okulunda devam ettirdi. Şimdi ise Marmara Spor Okulunda Yardımcı Antrenör olarak spor hayatına devam etmektedir.

Yaren Gürkan
Basketbol Yardımcı Antrenör

9 Şubat 1999 Ankara doğumludur. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük bölümü öğrencisi ve E kademe antrenör belgesine sahiptir. Tofaş Basketbol, Yenişehir Emek, Yeditepe, Global Basketbol Spor Kulüplerinde oynamıştır. Şu anda Marmara Spor Kulübünde antrenör olarak kariyerine devam etmektedir.

SOSYAL MEDYA

Özge Pehlivan
Sosyal Medya Sorumlusu

Emeği Geçen Antrenörlerimiz…

2009 Yılından bu yana Marmara Basketbol için emek veren ekip arkadaşlarımız ve daha ismini sayamadığımız organizasyonlarımıza destek veren tüm yüzme antrenörleri, ingilizce öğretmenleri, drama hocalarımıza; işlerimizi kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapan reklam firmamız RDH, spor ekipmanlarımızı ve malzemelerimizi yapan Speed Spor, servis organizasyonumuzu yapan Kartal Tur, aşçılarımız, servis şöförlerimiz, temizlik görevlilerimiz.. Hepinize teşekkürü bir borç biliriz.

Abdullah ALAN – Yardımcı Antrenör (2012-2013)
Adem HAYRİOĞLU – Baş Antrenör (2013-2014)
Alp PEHLİVAN – Baş Antrenör (2015-2018)
Anıl KARTAL – Yardımcı Antrenör (2012-2013)
Arda AKMEHMET – Baş Antrenör
Arman ÇALTEPE – Yardımcı Antrenör (2011-2012)
Asude YALÇINKAYA – Yardımcı Antrenör
Ata Emre İŞKAN – Yardımcı Antrenör
Batuhan KESKİN – Yardımcı Antrenör (2015-2016)
Batuhan TÜRKAY – Yardımcı Antrenör (2013-2014)
Bayram Vural VURAL – Baş Antrenör (2012-2013)
Cihan KORKMAZ – Baş Antrenör (2014-2015)
Deren ÜLGEN – Yardımcı Antrenör (2012-2013)
Doğuş Can ARIKAN – Baş Antrenör (2014-2015)
Emin TAŞDEMİR – Yardımcı Antrenör (2016)
Enes AKPOLAT – Yardımcı Antrenör (2015-2016)
Ahmet Mert SAVAŞ – Baş Antrenör
Emre Özaçar – Yardımcı Antrenör

Enes YAZICI – Yardımcı Antrenör (2013-2015)
Ercan DEDELİOĞLU – Baş Antrenör (2012-2013)
Erdem KORDON – Stajyer Antrenör
Fatih DEDELİOĞLU – Antrenör
Franck YANGUE – Yardımcı Antrenör (2011-2012)
Furkan ERGÜL – Yardımcı Antrenör (2012-2014)
Furkan KURTULMUŞ – Yardımcı antrenör (2015-2016)
Göktuğ ARDA – Yardımcı Antrenör ve Kondisyoner (2017-2018)
İlayda TANRIÖVER – Yardımcı Antrenör (2015-2018)
İlker TERZİOĞLU – Baş Antrenör (2009)
Kaan PALAVAR – Stajyer Antrenör
Mehmet ERSÖZ – Baş Antrenör (2012-2013)
Mertcan ÇAĞLAYAN – (2012-2013)
Merve BALCI – Yardımcı Antrenör (2014-2015)
​Mesut Cankat TAPŞİN – Baş Antrenör
Metin DURGUN – Baş Antrenör (2013-2014)
Burak Balyemez – Baş Antrenör
Muhammed Velilyayev – Yardımcı Antrenör

Murat ŞENOCAK – Yardımcı Antrenör
Nevzat DEMİREL – Yardımcı Antrenör (2011-2012)
Onurcan ERTAN – Yardımcı Antrenör (2013-2014)
Orhun DEMİREL – Baş Antrenör (2011-2012)
Ömer CEBECİOĞLU – Yardımcı Antrenör
Rıza Ozan SÖYLER – Baş Antrenör (2013-2014)
Selin AYNACIOĞLU – Stajyer Antrenör
Semih SINMAZ – Yardımcı Antrenör (2017-2018)
Seyit Ahmet SÖZEN – Baş Antrenör (2013-2014)
Uğur CAN – Baş Antrenör
Uğur KÜRKÇÜ – Baş Antrenör (2014-2015)
Uğurcan TURAÇLAR – Yardımcı Antrenör ( 2011-2012)
Yeşim BOLAT – Baş Antrenör (2014-2015)
Yıldırım ACAR – Yardımcı Antrenör (2014-2015)
​Yusuf YALÇINKAYA – Stajyer Antrenör
Zafer BURHANLIOĞLU – Baş Antrenör (2015)
Onur Can ERTAN – Yardımcı Antrenör
Semih Sınmaz – Yardımcı Antrenör

Haberler